Топ

Шпажка шампур бамбукова для шашлику (100шт)25см 2.5 mm(1 паач)
22,80 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000004923
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дерев'яні палички для шашлику гуртом в Україні. Палички для шашлику
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 250 мм |
| Матеріал | Бамбук |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 2,5 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Кількість в ящику | 100 уп |
| Матеріал виробу | Бамбук |
| Матеріал ручки | дерево |
| Матеріал(особливості) | бамбук |
| Область застосування | Приготування,зберігання,подання,сервіровка |
| Розмір зовнішній | 100 штук |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Стан | Нове |
| Тип | Шампур |
| Товщина матеріалу | 2.5 мм |
| Форма | загостреної палички |
| Колір виробу | натуральний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22,80 ₴/пач








