Популярное

Туалетний папір на втулці"Веселий розмір"сірий (6 рул)
117,90 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000007309
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Туалетний папір-паперовий виріб,що використовується в санітарно-гігієнічних целях.Туалетний папір випускається в рулонному або листовому видах.Виготовлення туалетного паперу-досить складний процес:вона повинна рватися в строго певних місцях,одночасно бути міцною і при цьому мягкою.Крім того,вона повинна швидко розпадатися на волокна в каналізації - в іншому випадку вона може засмітити стічні труби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Тиснення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 9 см |
| Висота внутрішня | 8,7 см |
| Кількість в упаковці | 18шт |
| Кількість шарів | 1 шар |
| Матеріал виробу | Макулатура |
| Область застосування | Для гігієни |
| Розмір зовнішній | 90см*125см |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Туалетний папір |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 117,90 ₴/упаковка



