Популярное

Серветка паперова столова, 50 листів, Прем'єр, 2-х слойні, біла 33х33 см, 1 пач, серветка однотонна, барна
29,85 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000004382
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Попри те, що використати паперові серветки не є необхідністю першої важливості, вони все одно є дуже важливим предметом нашого життя. Зараз вже неприпустимо, коли на столі у будь-якої цивілізованої людини відсутня серветка. Що вже говорити про те, якщо подібна помилка станеться при сервіровці столу якої-небудь урочистості. Організатор такого заходу просто не уникне незручності, і цілком заслужено може отримати у свою сторону зауваження про зневажливе і нечемне відношення до гостей. Використання серветок - це не просто сервіровка столу одним з найважливіших предметів, це просто необхідна річ при будь-якій трапезі. Їх відсутність просто зіпсує навіть найвишуканіший стіл.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Прем'єр |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Матеріал серветки | Целюлоза |
| Розмір серветки | 33х33 (см) |
| Колір | Білий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість в пачці | 50 шт. |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Вид серветок | Столові, Банкетні |
| Форма | Квадратна |
| Ширина листа | 330 мм |
| Довжина листа | 330 мм |
| Упаковка серветок | Пакет поліетиленовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал(особливості) | целюлоза з печаткою малюнка |
| Матеріал виробу | Целюлоза |
| Кількість в ящику | 24уп |
| Колір виробу | Білий |
| Тип | Серветки столові паперові |
| Область застосування | Для гігієни |
| Тиснення | перфорація |
| Розмір однієї серветки | 33см*30см |
| Щільність | 16 г\м2 |
| Сезонність товару | Круглий рік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29,85 ₴/пач

