Популярное

Туалетний папір ОБУХІВСЬКа (4 рул.пач)макулатурний
56,55 ₴/пач
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DT000000749
+380 (93) 088-52-60
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Туалетний папір-паперовий виріб,що використовується в санітарно-гігієнічних целях.Туалетний папір випускається в рулонному або листовому видах.Виготовлення туалетного паперу-досить складний процес:вона повинна рватися в строго певних місцях,одночасно бути міцною і при цьому мягкою.Крім того,вона повинна швидко розпадатися на волокна в каналізації - в іншому випадку вона може засмітити стічні труби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тиснення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зовнішня | 19 см |
| Довжина | 19см |
| Довжина намотування | 17 метрів на 4а |
| Кількість в упаковці | 4 рулони за 130 відривних аркушів |
| Кількість в ящику | 20 уп |
| Кількість шарів | 2 шару |
| Матеріал виробу | З додаванням макулатури |
| Область застосування | Для гігієни |
| Відривних аркушів | 130 аркушів |
| Розмір зовнішній | 190мм*190мм*100мм |
| Розмір однієї серветки | 115мм*93мм |
| Сезонність товару | Круглий рік |
| Тип | Туалетний папір |
| Форма | Циліндра |
| Колір виробу | сірий |
| Ширина | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56,55 ₴/пач


